HAKKIMIZDA

ELİT HAVACILIK VE TURİZM LTD. ŞTİ.NİN VAROLUŞ AMACI, GELİŞEN HİZMET VE ÜRÜNLERİNİ, "KALİTESİNDEN, GÜVENİLİRLİĞİNDEN VE İŞ AHLAKINDAN" ÖDÜN VERMEDEN ÖNCELİKLE SİZLER BAŞTA OLMAK ÜZERE GENİŞ KİTLELERE SUNMAKTIR.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek, "Her Şey zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermektir...

Elit Havacılık ailesi olarak 30 yıllık tecrübemizi bilgi ve birikimlerimizi bir araya getirip Havacılık – Turizm – Taşımacılık konusunda faaliyet göstermek amacı ile kurulmuş Ve amacına kısa sürede ulaşmış bir şirketiz.

Türkiye 'de ve yurtdışında faaliyet gösteren birçok kurumsal firmaya yıllardır hizmet vermekten gurur duymaktayız. Elit Havacılık ailesi sizleri bir müşteri olarak değil iş ortağı olarak görmektedir.

Ailemiz olarak SORUN, PROBLEM, HATA, OLMAZ, YAPILAMAZ, MÜMKUN DEĞİL ZAMAN YOK, İMKANSIZ gibi kelimeleri bilmemekteyiz. TEK BİLDİĞİMİZ ÇÖZÜMDÜR.